Gana senas, tačiau visai naudingas sprendimas, kurį retokai mano klientai naudoja, todėl nutariau pasidalinti su visais kaip ir kodėl reikėtų naudoti DropBox. Taigi skaitom toliau
Kadangi dabar turime bent po du ar tris skaitmeninio amžiaus įrankius (kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris) ir be abejo mėgstam su visais jais dirbti, būtų neracionalu redagavus dokumentus juos kas kart perkelti į kitą įrenginį patiems. Todėl Dropbox šiuo atveju puikiai sprendžią šią problemą. Dropbox – tai nemokama (yra ir mokamų planų) paslauga, kai gaunate 2 GB talpyklą paslaugos tiekėjo serveryje (paprasčiau tariant – debesyje). Tik įsirašius Dropbox ir susikūrus prieigos abonentą kompiuteryje atsiranda štai toks katalogas:

Dropbox katalogas kompiuteryje

Dropbox katalogas kompiuteryje

Nuo šiol visi dokumentai ar failai, kuriuos kelsite į šį katalogą, bus automatiškai sinchronizuojami su serveriu. Paprasčiau tariant, jei dirbote kompiuteriu, redagavote dokumentą, esantį šiame kataloge, visi pakeitimai bus matomi ir prisijungus prie šio Dropbox abonento iš kito įrenginio. Verta paminėti, kad Dropbox įdiegus išmaniajame telefone, galimas fotografijų sinchronizavimas su serveriu. Nufotografavote ir nuotrauką jau galima peržiūrėti kompiuteryje Dropbox Camera uploads kataloge. Nepaprastai patogu, nereikia jungti telefono kabeliu ar siųsti Bluetooth, elektroniniu paštu.

Problemos, kurias sprendžia Dropbox:

  1. Failų sinchronizacija tarp IT įrenginių.
  2. Automatinė atsarginė duomenų kopija. (nemokamas planas iki  2GB duomenų arba 3GB, jei prisijungėte prie Dropbox su esamo vartotojo rekomendacija)
  3. Greitas ir automatinis nuotraukų perkėlimas iš išmaniojo telefono į kompiuterį.

 

Tagged on: